25 variantai


Mano komentarai: ši knyga iš pradžių mane patraukė savo viršeliu, o perskaičiusi nugarėlę ėmiau ir susigundžiau.

Dvi pergales Pasaulio taurės H grupėje jau iškovojusi Lietuvos rinktinė jau užsitikrino vietą kitame etape, kuriame vėl kovos keturių komandų grupėje. Lietuviai H grupėje dar žais vienerias rungtynes su 25 variantai, kurios nulems, kuri rinktinė į kitą etapą išsineš labai reikalingą tašką. Pirmą ir 25 variantai vietą užėmusios H grupės komandos Lietuva ir Australija kitame etape L grupėje kovos su dvi pirmąsias vietas užėmusiomis G grupės komandomis — Prancūzija ir Dominikos Respublika. Kito etapo L grupė: Lietuva, Australija, Prancūzija, Dominikos Respublika L grupės pirmoji ir antroji komanda ketvirtfinalyje susikaus su K grupės pirmąsias dvi vietas užėmusiomis ekipomis, tačiau vis dar nėra aiškios trys iš keturių K grupės komandų.

Pagalvojau, kad bus gana įdomus lengvas skaitalas, atgaiva po visokių detektyvų ir neklydau. Knygoje aprašytos 25 variantai istorijos apie tuos pačius žmones. Prasideda tuo pačiu įvykiu: 25 variantai pasimaišo po jos dviračio ratais.

kriptovaliutų prognozės pirkti kompiuterius prekybai

Pirmoji istorija: ji parkrenta, jis padeda jai atsikelti, jie įsimyli ir toliau vysto savo santykius. Antroji istorija: ji išvengia šunelio, jie prasilenkia ir toliau gyvena savo gyvenimus.

„Hubble“: trys ateities variantai

Trečioji istorija: ji parkrenta, jis jai padeda, jie įsimyli, bet mergina sužino, kad yra nėščia nuo ankstesnio vaikino ir nutraukia santykius. Tokia yra pradžia.

Tai buvo pirmoji NASA observatorija, besisukanti aplink planetą.

Ir tada kiekviename skyriuje papasakojamas vis kitas kiekvienos istorijos to paties laikotarpio trupinys. Kadangi aplinkiniai žmonės kartojasi, kaip ir įvykiai, gimtadieniai, mirtys, tai kartais po pertraukos būna sunku susigundyti kas yra kas.

Variantas (25 page) (4164)

Tai vat ir buvo labai įdomu paskaityti, kiek lemia ta viena akimirka. Ar jei lemta, tai vistiek kažkada susitiksi, o jei nelemta, tai 25 variantai kuriuo atveju kartu nebūsi?

25 variantai

Ar lemta išsipildyti kūrybinėms ambicijoms, ar jos priklauso nuo kito žmogaus? Viskas tik autorės fantazija ir likimo interpretacijos, bet man patiko 25 variantai ji suteikė tris skirtingus, bet tuo pačiu ir panašius gyvenimus.

Technologija ir konstrukcija

Istorija tęsiasi iki personažų senatvės. Nebuvo čia kažkokių baisių įvykių, karo fono, ar dar kažko, bet tikrai patiko ir įtraukė.

brokerio atrankos reitingas kaip užsidirbti pinigų internete su išmaniuoju telefonu

Oficialiai: Tris Evos ir Džimo gyvenimo istorijas galima skaityti kaip tris romanus. Pirmoji istorija — jie susitinka ir tampa pora, antroji — susitikę neištaria vienas kitam nė žodžio, gyvenimas juos suves tik vėliau, trečioji — jie susipažįsta, bet iš 25 variantai susiduria su sunkumais.

Visos trys istorijos persmelktos meilės, nors nė katram veikėjų netrūksta menininko ambicijų. Būna akimirkų, 25 variantai mūsų gyvenimas gali pasisukti visai kitaip, kai 25 variantai pirmo žvilgsnio nereikšmingi dalykai gali nulemti mūsų likimą, ir tik nuoširdžiausias ryšys ištveria visus likimo išbandymus.

25 variantai