Bitcoin kinijoje


Domitės mokslo ir technologijų naujienomis?

opciono kaina ar statymas

Kinijoje pastaruoju metu itin išpopuliarėjo prekyba bitkoinais, o tai sukėlė nerimą dėl padidėjusių finansinių rizikų ir spekuliatyvių investicijų. Reaguodamas į tai, Kinijos centrinis bankas pripažino neteisėtomis ICO pirminio kriptovaliutos siūlymą operacijas ir nurodė uždrausti visas tokio pobūdžio operacijas.

bitcoin kinijoje

Viena didžiausių Kinijos bitkoinų biržų BTCC pranešė, kad dėl vis labiau šalyje griežtėjančio bitcoin kinijoje reguliavimo nuo šių metų rugsėjo 30 dienos nutraukianti savo veiklą. Susiję straipsniai Nuteistas studentas, mėginęs už bitkoinus įsigyti narkotikų bitcoin kinijoje 17 Praėjusią bitcoin kinijoje Kinijos valdžios remiama nacionalinė internetinio finansavimo asociacija pareiškė, kad virtualios valiutos vis dažniau tampa neteisėto lėšų rinkimo ir pinigų plovimo įrankiu.

Bitkoinų biržos turi iki rugsėjo 20 dienos, Be to, reikalaujama, kad akcininkai, duomenų valdytojai, vadovai ir svarbiausias biržų finansų bei technikos personalas liktų Pekine veikslo nutraukimo momentu ir bitcoin kinijoje bendradarbiautų su valdžios institucijomis.

bitcoin kinijoje verslo brokerių forumas