Eiti į galimybes


Seimo Antikorupcijos komisijos narė Aurelija Stancikienė kreipėsi į Ministrą Pirmininką Andrių Kubilių, prašydama nedelsiant pareikšti principingą nuomonę dėl Operos ir baleto teatro direktoriaus Gintauto Kėvišo nuolat pasikartojančių itin grubių įstatymų pažeidimų ir galimybės toliau eiti pareigas.

eiti į galimybes krypčių pasirinkimo strategija

Toks prašymas, anot parlamentarės, susijęs su dabartinio kultūros ministro Remigijaus Vilkaičio nenoru savarankiškai imtis veiksmų įvertinant G. Kėvišo atitikimą pareigoms bei su netolima istorine praeitimi, kada už panašius rimtus finansinius pažeidimus, nustatytus Valstybės kontrolės galimybė yra sutartis, G.

eiti į galimybes internetinis uždarbis su doleriu

Kėvišas sugebėjo išvengti atsakomybės. Vilkaičio reakcija bei susiklosčiusios tarpuvaldžio aplinkybės, kuomet šį ministrą gali tuoj pakeisti kitas, kelia pagrįstas abejones, ar G.

Triniti m. Pastarųjų savaičių įvykiai visuomenę privertė nejuokais sunerimti. Prieš kelias savaites Lietuvoje dėl koronaviruso grėsmės paskelbta ekstremali situacija, o vos prieš kelias dienas Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė pandemiją. Neigiami koronaviruso padariniai neabejotinai nugulė ir ant verslo pečių.

Kėvišas ir vėl neatsipirks tik kokiu įspėjimu, ar nepasikartos metų istorija, kai nepaisant nustatytų labai rimtų finansinių pažeidimų G. Kėvišui buvo suteikta galimybė eiti į galimybes toliau dar 8 metus vadovauti svarbioms valstybės institucijoms ir toliau itin neatsakingai elgtis su eiti į galimybes finansais", - savo kreipimesi rašo A.

60 sekundžių prekyba dvejetainiais opcionais internetinė prekyba per androdą

Parlamentarė tvirtai įsitikinusi, kad jei ir šįkart G. Kėvišas išliks savo poste, bus padaryta labai rimta skriauda visam Lietuvos kultūros gyvenimui, kultūros politikai ir sukels rimtas abejones dėl Premjero pradėtos kovos su korupcija ir pastangų stabilizuoti valstybės finansus.

kas yra papildomos investicinės pajamos turto pardavimo galimybė

Kaip pastebi parlamentarė, Konstitucijos 97 straipsnyje numatyta, kad Ministras Pirmininkas atstovauja Vyriausybei ir vadovauja jos veiklai, taigi atsako ir už šios Vyriausybės bei jos narių veiklą. Kėvišas vadovauti kokiai nors valstybės įstaigai", - rašo A.

eiti į galimybes