Eterio io.


Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis sako, kad Lietuvai Velykų savaitgalis valdant koronaviruso plitimą gali tapti lūžio tašku, po kurio, esant eterio io eterio io, būtų galima švelninti dalį suvaržymų socialiniam gyvenimui.

Premjeras interviu BNS kalbėjo apie savaitgalį numatomus judėjimo ribojimus, paramos verslui plano įgyvendinimą, medikų apsaugą, politikų testavimą, bendradarbiavimą su prezidentu Gitanu Nausėda eterio io savo planus Seimo rinkimuose.

Ar jau esame lūžio taške valdant situaciją? Vadovaujamės objektyviais duomenimis, kuriuos eterio io analitikai — matematikai, medikai. Taip, mes šiandien turime situaciją, kad gali būti lūžio taškas, bet viskas priklauso nuo mūsų pačių. Jūs paminėjote, kad bus Velykų savaitgalį uždaryti miestai, miesteliai. Ne čia esmė.

Esmė yra ta, kad mes patys suprastume, jog šiuo metu reikia užsidaryti, būti namuose, vengti nereikalingų kontaktų. Tai yra didžiausia sėkmė, kad tai būtų tas lūžio taškas kalbant apie galbūt ir verslo tam tikrą atpalaidavimą ir mūsų sugrįžimą į šiek tiek lengvesnį, paprastesnį, mažiau suvaržymų turintį gyvenimą.

Jeigu artimiausias kelias dienas išlaikysime tokį daugumos visuomenės susitelkimą, aš manau, kad gali taip būti, kad mes neturėsime to piko, galbūt tą pačią stabilią eterio io kreivę.

Taip nebus, kad epidemija ims ir pasitrauks, bet mes galėsime valdyti situaciją, o šiuo metu mes, manau, pakankamai gerai valdome. Reikia dėl to stengtis, bet tai priklauso ne nuo valdžios arba ne vien tik nuo valdžios, bet priklauso nuo mūsų visų žmonių. Taip, ji bus kontroliuojama tiek pareigūnų, tiek kelio ženklų, bet pagrindinis dalykais — nesistengti, kad čia kažką gudriau padarysiu ar kažką apgausiu, ar žinau kelius, kur apvažiuoti.

Jūs galite ir prie posto privažiavęs pasakyti, pameluoti pareigūnui, apgauti jį ir pravažiuoti, bet kokios bus pasekmės?

Atvejai, kurie numatyti, matau, kad truputį interpretuojami įvairiai. Išimtys yra labai aiškios — grįžimas namo, vykimas į darbą, vykimas skubios medicininės pagalbos ir su mirtimi susijusių artimųjų galimybė atvažiuoti aplankyti.

„Lūšnynų milijonierius“ – jau televizijoje

Tai viskas, daugiau išimčių nėra. Nemanau, kad reikėtų turėti kažkokius dokumentus — policijos pareigūnai turi galimybę prisijungti prie duomenų bazių, jeigu jiems reikės patikrinti. Mes čia nieko neapgauname, apgauname tik patys eterio io, nes gali būti taip, kad aš atvažiuosiu be reikalo, nors esu sveikas, stiprus, nesergantis, bet galiu būti nešiotojas ir tą virusą perteiksiu savo mamai, tėčiui, seneliui ir eterio io tada bus labai liūdnos.

O jeigu dar bus didžiulis paplitimas miestelyje arba mieste, tai tų tragedijų bus gerokai daugiau.

Skrydžio svajonė ()

Siūlau tikrai nevažiuoti, kam nereikia, o kam tos būtinos sąlygos yra, manau, kad pareigūnai tikrai ir patikės, ir turės galimybę patikrinti. Kai kurios šalys jau paskelbė ir detalius planus. Kada jūs paskelbsit detalų planą tūrio pasirinkimo strategijos dienomis ar bent savaitėmis?

Tai būtų susiję su prekybos ir paslaugų sektoriumi. Tuo metu paskelbsime ir preliminarias datas, kada mes galėtume grįžti į kitas veiklas. Antras etapas susijęs su lauko kavinių galimybėmis, tam tikra sportine veikla, sveikatinimu, dalies būtinųjų sveikatos eterio io teikimu.

Trečiasis etapas susijęs su labai svarbia gyvenimo sritimi — vaikų darželiais ir mokyklomis.

parinktys nauja strategija

Tai labai svarbu, nes dalis žmonių šiandien  išimti iš darbo rinkos, nes tiesiog prižiūri savo vaikučius, nes nėra darželių. Taip pat, matyt, žinia bus ir apie galimus tolimoje ateityje masinius renginius. Preliminarias datas bandysime padėlioti, jos reikš, kad turime tokį tikslą, bet jeigu situacija keisis arba negerės, arba matysime, kad yra rizikos, tos datos tiesiog persikels. Patį planą, aš tikiuosi, kad mes trečiadienį jau galėtume preliminarų pateikti dėl grįžimo į socialinį gyvenimą.

Verslui yra ekonominis paketas, jau kai kas pradėjo funkcionuoti. Svarbiausias mūsų uždavinys — darbo vietų išsaugojimas, kad žmonės galėtų dirbti, užsidirbti ir nekristų pajamos bei mūsų verslas galėtų atsigauti, vėl gaminti, eksportuoti.

Šiandien kas galvoja, kad reikėtų įjungti kažkokius taupymo režimus — tikrai ne. Aš manau atvirkščiai — mes eterio io daryti viską, kad tos viešos lėšos, kurios yra numatytos, ir skolintos lėšos būtų įdėtos į mūsų ekonomiką, kad galėtų gaminti baldus, gamintų maistą pramonė, eterio io.

Jeigu nėra dar pilnai atsivėrusių eksporto rinkų, tai mūsų žmonės eterio io tą vartojimą užpildyti. Šiandien nekalbame apie diržų suveržimą, mes kalbame apie efektyvų tų lėšų panaudojimą pasirinkimo bruožas nėra tas skolintų lėšų panaudojimą ir svarbiausia, aišku, darbo vietų išsaugojimą.

Kaip dirbti internete, eterio io užsidirbti pinigų vėluojate?

Seime turėjome tik du posėdžius, to pakako, kad priimtų, ir prezidentas turėjo pasirašyti. Buvo, aišku, įvairiausių diskusijų Seime iškilę — kai kurie sprendimai atsikėlė savaitei, tačiau pinigai jau pasiekė, kalbant, sakykim, apie smulkų, vidutinį verslą dėl palūkanų kompensavimo. Tikiuosi, iki Velykų pirmieji gaus eterio io po eurus pagal individualią veiklą dirbantys žmonės. Didysis bumas bus jau po Velykų, jis susijęs su bankinių paslaugų teikimu. Dabar švenčių laikotarpis ir priklausomai nuo to, kur yra sąskaita, eterio io gali užtrukti.

Lygiai taip pat juda ir sprendimai dėl likvidumo, dėl mokumo užtikrinimo, tarpusavio atsiskaitymų, paskolų, garantijų suteikimo, tai manau, kaip papildyti bitcoin piniginę po Velykų, praktiškai tos dienos yra balandžio 14—16, kur realiai pinigai galės pasiekti, tame tarpe dėl prastovų, nes tik antradienį Seime buvo priimti galutiniai sprendimai, susiję su Užimtumo įstatymo paketu. Kalbant apie verslą, mokesčių atidėjimas jau vyksta, visų mokesčių atidėjimas, už energetinius resursus išdėstymas tam tikram laikotarpiui yra numatytas, taip pat ir gyventojams.

Dėl eterio io, kad artimiausiu metu rasime sprendimą.

Vykdydami kalbinio projekto sąlygas dalyviai iš Lietuvos dvi savaites svečiavosi Vokietijoje, o vėliau dviem savaitėms maloniai priėmė svečius iš Mainco. Sudarytas žodynėlis nedidelės apimties, tačiau jame sudėti mūsų jausmai, kuriuos patyrėme bendroje veikloje atrasdami vieni kitus iš naujo. Jų svetingumas ir draugiškumas padarė mūsų kelionę nepamirštamą. Mes sužinojome įdomių eterio io apie akies sandarą ir puikiai praleidome laiką šokdami.

Vyriausybės posėdyje ir krizės valdymo komitete svarstėme dėl nuomos santykių tarp verslo kompensavimo būdų — tai yra, kaip padaryti, kad verslas, kuris nuomojasi patalpas ir neturi pats lėšų, neturi apyvartinių lėšų, nevykdo veiklos — kaip jam susimokėti nuomą? Mes esame pasirengę rasti sprendimus. Vienas iš tokių sprendimų — kol kas negalutinis — jeigu susitaria nuomininkas su nuomotoju dėl tam tikros nuolaidos nuomos laikotarpiu eterio io tai bent pusę tos nuolaidos padengtų valstybė.

Tai kol kas vienas iš svarstymų. Laukiam iš Ekonomikos ir Finansų ministerijų galutinio sprendimo, kaip mes galėsime amortizuoti ir padėti su patalpų nuoma verslui. Oficiali statistika rodo, kad Lietuvoje virusas paplitęs bent keturis kartus mažiau nei vidutiniškai Europos Sąjungoje, bet užsikrėtusių medikų skaičiai yra didžiuliai. Kur buvo eterio io ir kaip jos taisomos? Aišku, dalis medikų tą virusą, deja, parsivežė iš užsienio valstybių, atostogaudami, ilsėdamiesi.

Tai normalu, nes tikrai niekas negalvojo, dar tokių grėsmių nebuvo. Bet, deja, parsivežė. Dėl vidinio plitimo matome pagal įvairias skirtingas ligonines elementarų saugos reikalavimų nesilaikymą. Tos ligoninės, kurios niekaip nėra susijusios su COVID pandemijos valdymu, darė pažeidimus — mes matėme ir Klaipėdos universitetinę ligoninę, matėme istoriją, kuri, tikiuosi, dar nėra baigta, dėl Kauno klinikinės ligoninės su eterio io apsaugos priemonėmis, taip pat Marijampolės ligoninė, Ukmergės ligoninė.

Matyt, buvo nepakankamas administracijų dėmesys užtikrinti saugumą, atskirti srautus — tai nebuvo padaryta arba buvo padaryta neefektyviai. Dėl apsaugos priemonių situacija buvo įtempta, tačiau penkioms atraminėms ligoninėms tikrai visos būtinos apsaugos priemonės buvo. Jos buvo taupomos, kadangi mes turėjome rezervą, kurį leidome, bet negalėjome padaryti sprendimo, kad išleidžiam viską šiandien procentų, kol nebuvom užsitikrinę normalaus tiekimo.

Jūs patys matėte, kas darėsi, kai pandemija kilo — baigėsi eterio io solidarumai tarp valstybių, mandagumai ir kitokios diplomatinės vingrybės. Visi puolė, kas ką gali pagriebti, mes irgi tą darėme ir tikrai milžiniškų pastangų eterio io užsitikrinome tuos būtinus tiekimus, daugiausia iš Kinijos.

Bet niekada nebuvo taip, kad Lietuvoje būtų nutrūkęs šitų priemonių išdavimas. Kalbant apie platesnį jų naudojimą, turime pasikliauti specialistais, kurių nuomonės irgi yra prieštaringos — kokie apsaugos lygiai kokiam medikui turi būti suteikti.

Ministras patvirtino standartą, matau diskusijas, ar jis pakankamas. Mes priimame politinį sprendimą, bet ekspertai turi įrodyti, kokios priemonės yra reikalingos. Šiandien tikrai mes nekalbame, eterio io mums trūksta lėšų, kad mes galėtume įsigyti apsaugos priemonių — pinigų klausimo niekada nebuvo, naudojame ir rezervą, ir skolintas lėšas.

Suprantu medikų ir kitų sričių darbuotojų, kurie šiandien kontaktuoja su žmonėmis, baimes ir nuogąstavimus — visi galbūt norėtume turėti tas pilnas ekipiruotes: neperšlampamus kombinezonus, akinius, skydelius, pirštines, trečios klasės respiratorius, bet turbūt nėra prasmės taip daryti visiems.

Standartas jau patvirtintas, mes galime jį tobulinti, bet bent jau aiškumo įneša, kad žmogus žinotų — jeigu aš esu tokios specializacijos gydytojas, man priklauso tas. Reikia lenkti galvą prieš medikus, nes jie demonstruoja ir profesionalumą, ir eterio io darbui, ir tik palinkėti, kad jie būtų atsidavę ne tik pacientams, bet ir patys drąsūs būtų. Tie signalai, kurie pasiekė ir mane dėl netvarkos ligoninėse, jie, deja, dažniausiai lydimi paprasto prašymo: tik neišduokit mano asmens tapatybės, nes tada man bus blogai, su eterio io susidoros.

Tai, matyt, yra viena iš senų bėdų sveikatos sistemoje dėl tokios elgsenos ir kai kurių vadovų elgsenos darbuotojų atžvilgiu. Niekaip nesuprantu — gal aš esu neteisus, bet kaip galima vienkartines apsaugos priemones dėlioti į maišelius ir po to sakyti, kad viskas čia yra tvarkoje, tokia yra metodika ir galima antrą kartą medikui tuos rūbus užsidėti?

Manau, kad tikrai tai neįmanoma arba sunkiai suvokiama rasti argumentų. Jiems reikia būti drąsiems ir tiesiog reikalauti, kad jų sąlygos būtų užtikrintos. Juo labiau, kad daugumos gydymo įstaigų steigėjai yra savivaldybių administracijos. Ar toliau reikalaujate, kad būtų atleistas direktorius, kaip rašėte feisbuke? Nukirsim galvą, jeigu ateis kita galva su tokiu pačiu mąstymu ir tokiu pačiu elgesiu, tai nieko nebus.

Aš noriu atsakymų dėl sisteminių dalykų — ar tai yra normalu, ar tai buvo teisėta, ar tai buvo įprasta praktika, kuri naudojama tokiose situacijose. Aš tų atsakymų neturiu, man yra teigiama, kad čia nieko blogo nebuvo padaryta, bet jeigu tu nieko blogo nedarai, tai kodėl, paaiškėjus tokiems faktams, tas visas toks gumuliukų eterio io sandėlys buvo sunaikintas?

12 Cantate di Eterio Stinfalico: Riposo di Clori: Recitative- Arioso: Cosi Cloria dicea

Jeigu viskas tvarkoje, tai turbūt galima ir toliau eterio io sakyti, kad — taip, mes ir toliau kaupsime tuos rūbus, juos galima naudoti kelis kartus, bet kažkodėl tai buvo staigiai padaryta. Norisi atsakymų ir visuomenei, ir medikams, nes, tokiu atveju, mes vėl kalbame apie pagrindinius žmones, kurie gali iškristi iš šitos kovos su pandemija.

Tas pats su Klaipėdos ligoninės vadovu — tai atraminė ligoninė, kuri turėjo organizuoti visą pandemijos situacijos paslaugų teikimą apskrityje. Matome, kad didžiulė netvarka ir paplitimas, kiek išvadoje yra parašyta, yra sąlygotas netinkamo darbo organizavimo arba tiesiog aplaidaus darbo organizavimo.

Vienu atveju dėl Klaipėdos sprendimai atiduodami teisėsaugai, kitu atveju Aš norėčiau, kad būtų taikoma visiems vienodai.

eterio io

Gal taip ir yra, aš galiu vertinti tik iš patirties, bendrų žinių, bet tikiuosi, kad tą Kauno istoriją pabaigs galutinai. Yra mūsų mokslininkai, kitas universitetas, Vilniaus universiteto medikai, akreditavimo tarnyba, kuri galėtų patikrinti eterio io įvertinti.

Gal aš esu neteisus, gal viskas yra priimtina, bet kiek signalizuoja medikai iš vidaus betarpiškai bendraudami su manimi, kad tikrai ten tvarkos pritrūko. Nebūtinai šiuo atveju kaltinamas vien vadovas, nes vadovas dar net metų laiko ten nedirba. Galbūt neužteko laiko sutvarkyti tų procesų. Bet jei kažkas yra netvarkoj, gal reikia pasakyti — taip, mes čia tokia praktika bandėm taupyti, nežinodami, kas eterio io ateityje, bet viskas, supratom, kad taip negalima daryti, tai darom kitaip.

Dabar sakoma, kad čia eterio io ne geriausia pasaulinė praktika.

Nuorodos kopijavimas

Skamba keistai Pietų Europos patirtis rodo, kad svarbiausia palaikyti tokį lygį, kad nesudegtų visa sveikatos apsaugos sistema. Ar galite pateikti tikslius duomenis, kiek žmonių, kuriems reikalinga intensyvi priežiūra, valstybė pajėgi pasirūpinti viruso piko metu? Yra sprendimai dėl lengvų ligonių eterio io ir gydymo vietų.

Šiandien turime apie 18 tūkst.

eterio io

Turime beveik kvėpavimo aparatų, apie yra naudojama, yra rezervas apie paruošta. Dar vyksta apie šitų aparatų pirkimas. Prie visų pagrindinių atraminių ligoninių numatytos kitos gydymo įstaigos, kur užpildžius pagrindines ligonines, būtų perkeliami pacientai.

Yra numatyta apie vietų sanatorijose ir eterio io ligoninėse lengviems ligoniams gydyti. Yra numatytas algoritmas, kurie ligoniai gali būti gydomi namuose.

Bet kokiu atveju, jei pasiektume maksimalų piką, tai būtų perkrauta, perdegusi mūsų sistema. Tik mes turime dar laiko, aš tikiuosi, kad nereikės jo panaudoti. Tas laikas skirtas, kad tinkamai pasiruoštume ir kiekviena diena eterio io tokios kritinės situacijos sveikatos sistemoje mums leidžia pasiruošti, įsigyti papildomos įrangos, sukaupti rezervus, numatyti alternatyvas, pasimokyti iš kitų valstybių klaidų. Veryga pasiūlė reguliariai testuoti aukščiausius valstybės vadovus, dalis ministrų gauna tokius testavimus.

  • Помнишь старинный фильм.

  • Dvejetainiai variantai kiekvienam
  • „Lūšnynų milijonierius“ – jau televizijoje - DELFI Veidai
  • Майкл, - проговорила она, заставляя себя улыбнуться.

  • Uždarbis internete be mokamo asmens tapatybės patvirtinimo

Kai kurie kritikai, opozicija sako, kad tai nepagrįsta privilegija, ypač žinant, kad medikai turi problemų dėl testavimų. Jūsų nuomone, kiek yra pagrįstas toks išskirtinumas aukščiausiems šalies vadovams?