Galimybės nedelsiant


Iš nusižengusių gydymo įstaigų licencijas galima bus atimti nedelsiant LRT. Siūloma, kad gydymo įstaigoms be papildomo termino licencijas būtų galima stabdyti galimybės nedelsiant atveju, kai yra realus pavojus pacientų sveikatai arba daroma žala žmonių sveikatai, nuostoliai juridiniams ir fiziniams asmenims.

galimybės nedelsiant kaip užsidirbti pinigų neturint įgūdžių

Kartais pasitaiko tokių rimtų pažeidimų, kurie kelia realią grėsmę pacientams, todėl yra būtinos teisinės galimybės užkirsti tam kelią ir kraštutiniu atveju stabdyti veiklą nedelsiant. Taip pat lieka galioti nuostata, kad tais atvejais, galimybės nedelsiant gydymo įstaiga per nustatytą laiką nepašalina rastų trūkumų, licencija taip pat būtų stabdoma.

Toks sprendimas galėtų būti priimtas tik išimtinais, labai retais atvejais.

verslas užsidirbti pinigų

Pavyzdžiui, yra buvę tokių atvejų, kai įstaigoje pacientams masiškai skiriamos narkotinių preparatų dozės kelis kartus viršijančios leistinas maksimalias dozes. Kitas pavyzdys — darželiuose vaikams, nesant indikacijų, masiškai buvo skiriama ortopedinė avalynė, rašoma SAM pranešime.

Blogiausia, jog panaši informacija apie elementarių slaptažodžių populiarumą pasklinda jau nebe pirmus metus — nesvarbu, kiek žmonės perspėjami apie pavojus, tendencija nelabai keičiasi.

Pagal šiuo metu galiojančią tvarką, licencijos gydymo įstaigoms stabdomos gali būti galimybės nedelsiant atveju, jeigu to pageidauja pati įstaiga arba jeigu ji pažeidžia keliamus saugumo, kokybės ar kitus reikalavimus. Tačiau šiuo atveju gydymo įstaigoms iki galimybės nedelsiant sustabdymo yra suteikiamas laikas, per kurį jos gali ištaisyti galimybės nedelsiant ir toliau dirbti.

dvejetainių variantų interviu

Šiuo metu galiojanti tvarka suvaržo gydymo įstaigas kontroliuojančias institucijas. Deja, bet pasitaiko tokių atvejų, kai gydymo įstaigos daro itin grubius pažeidimus, tačiau realiai sustabdyti jų veiklą yra neįmanoma. Seimui priėmus siūlomus Seimo narių pakeitimus, tokia galimybė atsirastų ir išimtinai rimtais atvejais licencija gydymo įstaigai galės būti stabdoma  nedelsiant.