Garsiakalbių parinktys. Kelių ausines arba išvestis


Mažiau Pastaba: Norėtume jums kuo greičiau pateikti naujausią žinyno turinį jūsų kalba. Šis puslapis išverstas automatiškai, todėl gali būti gramatikos klaidų ar netikslumų.

Garso įrenginio parinkčių nustatymas naudojant "Skype" verslui

Mūsų tikslas — padaryti, kad šis turinys būtų jums naudingas. Gal galite šio puslapio apačioje mums pranešti, ar informacija buvo naudinga? Čia yra straipsnis anglų kalbakuriuo galite pasinaudoti kaip patogia nuoroda. Galite patikrinti garso kokybę pagal nurodytus veiksmus, aprašytus skyriuje garso kokybės tikrinimas. Jei nėra mikrofonu, tada turite susieti "" išorinis mikrofonas arba ausinės su savo kompiuteriu.

Skirkite laiko apsvarstyti kiekvienos iš šių veiksmų: Išorinis mikrofonas    Jei norite naudoti išorinį mikrofoną, jis turi būti nustatyta pagal instrukcijas šiame straipsnyje.

Spausdinti Nėra garso arba iš tam tikrų garsiakalbių sklinda tik labai tylus garsas Prijunkite ausines prie lizdo PHONES ir patikrinkite, ar per jas sklinda garsas. Jei garsas sklinda tik iš vieno ausinių kanalo, gali būti, kad įrenginys prie imtuvo prijungtas netinkamai. Patikrinkite, ar visi kabeliai iki galo įkišti į imtuvo ir įrenginio lizdus. Jei garsas sklinda iš abiejų ausinių kanalų, gali būti, kad priekinis garsiakalbis prie imtuvo prijungtas netinkamai. Patikrinkite, ar priekinis garsiakalbis, iš kurio nesklinda garsas, prijungtas tinkamai.

Naudojant vidinį mikrofoną ir garsiakalbius    Jei naudosite tik į vidinį mikrofoną ir garsiakalbius, vis tiek yra labai svarbus, atlikite veiksmus šiame straipsnyje. Galite pasirinkti tik klausyti, arba naudoti tik-garso funkcijas.

Garsiakalbių tipai ir išdėstymas skiriasi įvairiuose modeliuose.

Trikčių diagnostika    Jei po veiksmus ir toliau kyla problemų, su kuriomis susiduria, būtinai skaitykite skyrių garsiakalbių parinktys diagnostika ir vykdykite jūsų "Windows" versiją, atitinkamą saitą.

Peržiūrėkite, Atsisiųskite ir įdiekite tvarkykles, skirtas Windows 8. Dalyje garso įrenginys, pasirinkite norimą įrenginį.

Sprendimas

Norėdami išgirsti tono pavyzdį, spustelėkite žalią rodyklę šalia parinkties Garsiakalbis ir slinkdami slankiklį sureguliuokite skambučio garsumą. Norėdami patikrinti savo mikrofono garsumą, kalbėkite į jį kelias sekundes. Garsumas optimalių kai juosta pasiekia bandymo viduryje.

Vilkite slankiklį, šalia parinkties mikrofonas Norėdami nustatyti mikrofono garsumą.

kaip įsilaužėliai uždirba pinigus uždirbtus pinigus pasakos

Paspauskite žalią rodyklę šalia Skambutis, jei norite išgirsti gaunamo skambučio garsą, ir slinkdami slankiklį sureguliuokite skambučio garsumą. Spustelėkite Tikrinti skambučio kokybę ir vadovaudamiesi garsiakalbių parinktys įrašykite trumpą pranešimą, tada jį atkurkite.

  1. Srities Garso įrenginys parinkčių peržiūra Norėdami peržiūrėti srities Garso įrenginys parinktis, atlikite nurodytus veiksmus.
  2. Kaip susirasti tarpininkų biržose
  3. Pasirinkimo galimybių apskaičiavimo formulė
  4. Kuris skundžiasi galimybėmis
  5. Элли ощутила, как сразу затрепетало сердце, и только потом поняла, что ее узнали.

  6. Uždirbti internete 500 per dieną

Reikia, koreguokite garso. Atkreipkite dėmesį, kad ši parinktis gali būti nepasiekiamos jūsų abonemente. Jei turite kelis garso pinigų gamintojas internetu su pinigų išėmimu, galite nustatyti, kad, kai jums skambins, skambėtų abu įrenginiai.

Žinynas | Nėra garso arba iš tam tikrų garsiakalbių sklinda tik labai tylus garsas

Dalyje Antrinis skambutis pasirinkite Taip pat skambinti, tada pasirinkite papildomą įrenginį. Pasirinkite leisti stereo garso atkūrimas, kai galima, ir įsitikinkite, kad geriausią garso kokybę galima susitikimo metu.

Baigę spustelėkite Gerai. Patarimas:  Kiekvienoje sekcijoje galite pasirinkti skirtingus mikrofono ir garsiakalbių įrenginius.

garsiakalbių parinktys kursas profesionalams apie galimybes

Tačiau siekiant išvengti aido geriau naudoti tą patį įrenginį. Jei turite naudoti atskirus įrenginius, sumažinkite aidą sumažinę garsiakalbio garsumą.

Srities Garso įrenginys parinkčių nustatymas naudojant „Lync 2010 Attendee“

Nematote savo garso įrenginį? Jei garsiakalbių parinktys savo įrenginio sąraše, įsitikinkite, kad jis prijungtas tiesiogiai prie kompiuterio. Tada, atidžiai vadovaukitės su įrenginiu, kad jį įdiegtumėte. Informacijos apie garso arba garsiakalbių parinktys problemų, garsiakalbių parinktys garso trikčių diagnostikos priemonę, kuri gali dažnai garso automatiškai pašalinti problemas.

Norėdami paleisti trikčių diagnostikos priemonę, spustelėkite mygtuką pradėtiįveskite trikčių diagnostikair spustelėkite trikčių šalinimas sąraše. Daugiau informacijos apie "Windows" garso trikčių šalinimas, rasite "Windows" garso problemos sprendimas.

Subo dėžės gamyba

Kelių ausines arba išvestis Norėdami konfigūruoti Windows naudoti kelis ausines ar garso išvesties įrenginius, ieškokite garso išvesties keliuose įrenginiuose "Windows 10". Atkreipkite dėmesį, kad Tikrinti skambučio kokybę gali būti nepasiekiamos jūsų abonemente.

Jei nesate patenkinti garso kokybe, spustelėkite Garso įrenginio parametrai ir sureguliuokite mikrofoną ir garsiakalbius arba pasirinkite kitą įrenginį. Mikrofono nutildymą Norėdami nutildyti mikrofoną susitikimo metu, spustelėkite mygtuką nutildyti.

pasirinkimo aukščiausi vadovai rinkos analizė

Spustelėkite dar kartą, kad atšauktumėte mikrofono nutildymą. Svarbu: Jei garso įrenginys nėra diegiant tvarkykles, turite įdiegti programinę įrangą savo garso įrenginį.

ar pelninga investuoti į pamm sąskaitas

Štai keli patarimai:.