Investavimo platforma


Pradėti investuoti platformoje paprasta, nes ji sukurta orientuojantis į gerą vartotojo patirtį, o minimali investavimo suma prasideda nuo Eur, taip suteikiant galimybę investuoti investavimo platforma pasirinktu tempu.

dvejetainių opcijų bandomoji sąskaita investuoti pinigus uždirbti pinigus į

Platformoje pateikiamas platus nesudėtingų finansinių priemonių sąrašas: daugiau nei 12 akcijų, biržoje prekiaujamų fondų, investicinių fondų bei obligacijų. Finansinių priemonių skaičius yra nuolat didėjantis.

variantas yra paprastais žodžiais

Kuriant platformą ypač daug dėmesio skirta mokesčių skaidrumui: visi mokesčiai aiškiai matomi, suprantami, palyginami bei prognozuojami. Labiau pažengę investuotojai įvertins prieigą prie išsamių įmonių duomenų. Platformoje pateikiami įmonių finansai, įmonių naujienos ir istoriniai veiklos rezultatai.

užsidirbti pinigų nfs tilto vyr

Įspėjimas dėl rizikos: Investavimas yra susijęs su rizika. Investicijų vertė investavimo laikotarpiu gali ir mažėti, ir didėti, o rezultatai nėra garantuojami.

azijietiškas variantas

Tam tikrais atvejais investuotojas gali netekti visos investuotos sumos, o nuostoliai gali investavimo platforma pradinės investicijos sumą. Išsamesnę informaciją apie Luminor teikiamas investicines paslaugas, jų teikimo sąlygas, įkainius ir apie su investavimu susijusią riziką rasite čia.

dvejetainių opcionų strategijos pamokos

Tvarkyk savo finansus lengvai su Luminor!