Mano galimybės


Žiūrėti visas naujienas Siekdami kokybės mokomės patys. Profesijos mokytojų stažuotė Vengrijoje Šių metų pavasarį penki Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos mokytojai turėjo galimybę tobulinti kvalifikaciją bendradarbiaudami su kolegomis iš Vengrijos. Stažuotės metu turėjome  galimybę pasikeisti patirtimi, lankytis įvairiose ugdymo ir verslo įstaigose, susipažinti su Vengrijos kolegų darbu.

optitrader parinktys variantas yra paprastais žodžiais

Mokyklos vadovai papasakojo, kokios permainos vykdomos sistemoje  šiuo metu. Susipažinome su mokyklos mokymo baze, dalinomės mintimis, patirtimi su profesijos mokytojais, mokyklos vadovais. Vengrijoje daug dėmesio skiriama mokinių individualių kompetencijų ugdymui.

mano galimybės

Įmonės darbuotojai dalinosi patirtimi, kaip jie dirba su mokiniais, kokie privalumai ir problemos bei ko tikisi iš mokyklų, ruošiančių aptarnavimo srities specialistus.

Susitikimo metu stebėjome padavėjų bei barmenų darbą dengiant stalus ir aptarnaujant klientus įvairioms progoms, dalinomės patirtimi ir susipažinome su naujausiomis maisto ruošimo ir tiekimo tendencijomis. Aplankyta automobilių mechanikų rengimo mokykla turi gerą įvaizdį, laikoma prestižine mano galimybės.

Mano galimybės kurti savo gyvenimą ir ateitį Darbo tema Rašinys apie ateitį. Mano ateities planai. Rasiniai apie gyvenima. Mano ateitis rasinys.

Visą savaitę viešėdami Budapešte susipažinome ir su pačiu miestu, jo architektūra, istorija, bei kultūriniu miesto gyvenimu. Stažuotė mums buvo puiki galimybė pamatyti, kaip bendradarbiauja mokyklos bei verslo įmonės, su kokiais ugdymo mano galimybės iššūkiais susiduria kolegos Vengrijoje, pasikeitėme patirtimi mano galimybės idėjomis, įkvepiančiomis veikti.

pinigų žaidimai internete be investicijų

Stažuotė vyko m.