Pasirinkimo diagrama, Kaip pasirinkti geriausią duomenų vizualizacijos tipą? I dalis | Day Q


Jūsų schemoje bus įtraukti visi tame intervale esantys duomenys.

apžvalgos apie pinigų uždirbimą internete nuo nulio nuolaidos variantas

Diagramos duomenų išdėstymas Šioje lentelėje pateikiami Geriausi būdai, kaip tvarkyti duomenis duotoje schemoje. Diagrama Stulpelinė, juostinė, linijinė, plokštuinė arba radaro principo diagrama Stulpeliais ir eilutėmis kaip čia: Skritulinė diagrama Šiai diagramai naudojamas vienas reikšmių rinkinys vadinamas duomenų seka.

pasirinkimo diagrama bitcoin procentas

Vienu stulpeliu ar pasirinkimo diagrama ir vienu žymų stulpeliu ar eilute kaip čia: Žiedinė diagrama Šiai diagramai naudojama viena ar kelios duomenų sekos Keliais duomenų stulpeliais ar eilutėmis ir vienu žymų stulpeliu ar eilute kaip čia: Sklaidos diagrama Stulpeliuose nustatykite x reikšmes pirmajame stulpelyje ir y reikšmes į paskesnį stulpelį, pvz.

Reikia daugiau pagalbos? Pastaba:  Šis puslapis išverstas automatiškai, todėl pasirinkimo diagrama būti gramatikos klaidų ar netikslumų.

2020 metų kriptovaliutos, kaip užsidirbti pinigų

Mūsų tikslas — padaryti, kad šis turinys būtų jums naudingas. Prašome mus informuoti, ar radote reikiamos informacijos. Čia yra straipsnis anglų kalbakuriuo galite pasinaudoti kaip nuoroda.

pajamos iš prekybos be investicijų