Prekybos paskaitos, Naujausi įrašai


prekybos paskaitos prekybos schema viev

Kalvarijos savivaldybės administracijos posėdžių salėje organizavo prevencinę paskaitą apie prekybą žmonėmis Paskaitoje dalyvavo Kalvarijos sav. Nemunaičių pagrindinės mokyklos ir Kalvarijos sav.

prekybos paskaitos darbas prekybos centre

Jungėnų pagrindinės mokyklos klasių mokiniai. Mokiniai klausė paskaitą, žiūrėjo prevencinį filmą apie prekybos paskaitos žmonėmis.

prekybos paskaitos

Darbuotoja atkreipė dėmesį į įvairias žmogaus išnaudojimo formas: nepilnamečių įtraukimą į vagystes, prostituciją, reketavimą, fiktyvias santuokas. Lektorė papasakojo, kokiomis formomis yra išnaudojami žmonės, kaip nusikaltėliai ieško aukų, atkreipė dėmesį į tai, kad bet kuris iš mūsų galime prekybos paskaitos nusikaltėlių preke, jei būsime patiklūs, prekybos paskaitos, kas vyksta aplink mus, nespręsime iškilusių problemų su šeimos nariais ar patikimais žmonėmis.

prekybos paskaitos

Rūta Kučinskienė Dėmesio! Šiuo numeriu skambinti kviečiami ir šeimų nariai, bet kokių tarnybų atstovai, įtariantis apie galimą išnaudojimo, smurto ar apgavystės atveją.

prekybos paskaitos uždirbkite pinigų žiūrėdami vaizdo įrašus internete

Kovos su prekyba žmonėmis centro specialistų komanda — socialinė darbuotoja, psichologė ir teisininkas — pasiruošę padėti tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų.