Prestižo brokeris


Ji pakeitė prieš tai asociacijai vadovavusį Rimą Kirdulį.

prestižo brokeris

Naujoji nekilnojamojo turto agentūras vienijančios organizacijos direktorė kelia sau aukštus tikslus — sustiprinti asociacijos veiklą, siekti, kad agentūros veiktų  skaidriau ir etiškiau, taip pat didinti visuomenės pasitikėjimą nekilnojamojo turto brokeriais.

Pasak K.

prestižo brokeris noriu uždirbti iš interneto

Jadevičienės, didesnis pasitikėjimas NT profesionalais prisidės prie didesnio nekilnojamojo turto rinkos skaidrumo. Ji pastebi, kad šiuo metu vis prestižo brokeris nemaža dalis gyventojų, sudarydami nekilnojamojo turto sandorį, nesikreipia kvalifikuotos pagalbos.

prestižo brokeris sare4you copy atsiliepimai

Perkant, parduodant ar nuomojant būstą reikia išmanyti rinkoje vyraujančias tendencijas, įstatyminę bazę, turėti proceso valdymo įgūdžių, išmanyti psichologinius niuansus, kad dvi pusės susitartų ir sandoris įvyktų.

Kol kas, deja, pasitikėjimas brokerių profesionalumu neprilygsta pasitikėjimui kitais profesionalais, pvz.

brokeris atsiliepimai qbroker

Keisti visuomenės požiūrį į NT agentūrų ir brokerių darbą K. Jadevičienė pradės visuomenės švietimu nekilnojamojo turto klausimais, taip pat skaidresniu ir atviresniu asociacijos darbu. Sieksiu, kad NT agentūrų ir joms atstovaujančių brokerių narystė asociacijoje garantuotų ir prestižo brokeris brokeris specialistų profesionalumą.

localbitcoins be patikrinimo parinktys šį vaizdo įrašą

NT brokerių sertifikavimas, reguliarūs kvalifikacijos kėlimo ir palaikymo mokymai turėtų padėti užtikrinti kompetencijas, kurios reikalingos rinkoje. Didesnis agentūrų įsitraukimas padės pasiekti esminį tikslą — padidinti brokerio paslaugų profesionalumą ir sustiprinti visuomenės pasitikėjimą pačia profesija.

Nekilnojamojo turto rinka: kas šiame versle neskaidru? | chopard.lt

Lietuvos nekilnojamojo turto agentūrų asociacija buvo įkurta m. Vienas asociacijos tikslų — stiprinti NT agentūros kaip patikimo partnerio perkant ar parduodant nekilnojamąjį turtą įvaizdį ir kelti NT agentūrų veiklos kokybę.

kur užsidirbti pinigų menininkui internete opciono kainos s

Asociacija šiuo metu vienija 29 NT agentūras. NT Brokerių akademija.