Terminalai opcionams. Kaip testuoti binarinių opcionų strategijas istorijoje ?


Kaip testuoti binarinių opcionų strategijas istorijoje? Paskelbta: Mykolas Sveiki, mielieji skaitytojai, binarinių opcionų mėgėjai! Naujokai dažnai susiduria su tokia problema: turi lyg ir visiškai veikiančią prekybos sistemą, tačiau ji staiga nustoja terminalai opcionams realioje rinkoje.

terminalai opcionams kaip užsidirbti pinigų internetu vaikams

Ir šuo pakastas čia ne dėl to, kad juos apgaudinėja brokeriai ar įdiegti kažkokie neteisingi indikatoriai. Tiesiog testavimo etapuose nebuvo atsižvelgta į visus strategijos faktorius, arba ji nebuvo testuota išvis.

Prekybos begalybės strategija taisyklės Pirmiausia geriau prekiauti šia strategija dėl ilgalaikių pasirinkimo galimybių. Tačiau nebijokite, kad sandorius teks sudaryti kartą per savaitę. Kaip jau sakiau aukščiau - strategija yra universali ir veikia bet kurioje turto rinkoje.

Svarbu atsiminti, kad bet kokią strategiją, tegu ir pačią paprasčiausią, reikia testuoti. Klysti yra dėsninga kiekvienam ir būtent testavimo etape išlenda patys labiausiai terminalai opcionams trūkumai, ypač šviežiai sukurtų strategijų.

Be to, jeigu Jūs anksčiau esate bandę testuoti strategiją iš akies, prasukdami grafiką rankomis, tai turėtumėt suprasti, kad toks testavimas negarantuoja kokybės — visada bus šansas apgauti patį save. Demo sąskaita — taip pat ne terminalai opcionams geriausias sprendimas, nes reikalauja labai daug laiko.

Gauk nemokamą RINKŲ savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Tokiu atveju, vizualinis strategijų testeris — praktiškai idealus problemos sprendimas. Su testerio pagalba, tiesiog pusvalandžio bėgyje terminalai opcionams ištestuoti praktiškai bet kokią binarinių opcionų strategiją, sužinoti jos efektyvumą ir silpnąsias vietas.

Atlikę kruopštų testą istorijoje, Jūs apsaugosite save nuo netikėtumų realioje sąskaitoje ir galėsite geriau pasiruošti realiai prekybai.

terminalai opcionams

Šiandien mes apžvelgsime unikalų instrumentą, kuris vadinasi BO Simulator, leidžiantį testuoti binarinių opcionų sistemas istorijoje, simuliacijos režime. Iš esmės, strategijų testeris BO simulator — tai prekybinis treniruoklis, suprogramuotas terminalui Metatrader 4, kaip indikatorius.

Paleisdami jį, kaip indikatorių, MT4 testavimo režime, mes galime sudarinėti sandorius istorijoje, simuliuodami terminalai opcionams prekybą.

terminalai opcionams visų laikų grafikas

Indikatoriaus charakteristikos.