Triukų variantai, Iliuzionizmas


Ir tai nėra taip jau blogai, nes jūs puikiausiai galite išpešti sau naudos iš kitų žmonių galvose vyraujančio chaoso.

Tavo komentaras

Pasinaudokite psichologinėmis triukų variantai, kurios jums tikrai padės. Jeigu norite pelnyti kito žmogaus pasitikėjimą, paprašykite jo nedidelės paslaugos.

Teleportacija[ redaguoti redaguoti vikitekstą ] Objektas teleportuojamas iš vienos vietos į kitą. Klasikinis teleportacijos pavyzdys yra puodukai ir kamuoliukaikai kamuoliukas padedamas po vienu apverstu indu, o ištraukiamas iš po kito. Kitas pavyzdys yra į vieną kabiną įeinanti ir iš kitos išeinanti iliuzionisto padėjėja mergina ir panašiai. Iliuzionistas ar jo asistentas levituoja tam tikru atstumu nuo žemės. Pavyzdžiui, labai garsus David Copperfield numeris, kur jis triukų variantai virš žemės, praskrenda pro lanką, virš jo pranešami įvairūs daiktai, įskrenda į permatomą dėžę parodyti, kad nekabo ant jokios neįžiūrimos virvės.

Dauguma žmonių iš prigimties yra labai geranoriški, ir vargu ar nesutiks padaryti jums menkos paslaugos, net jeigu jūsų nemėgsta. Kai jie pradeda pildyti prašymą, tai nuteikia juos bendradarbiavimui su jumis ir verčia žvelgti jus kaip į triukų variantai narį.

Po to bus galima prašyti ir didesnės paslaugos. Tikimybė, kad jie atsisakys, gerokai sumažės.

Iliuzionizmas

Jeigu reikia greitai prasibrauti pro minią, neatitraukdami akių žiūrėkite į savo siekiamą tašką. Žmonės, patys to nesuvokdami, žvilgčioja į aplinkinių akis, kad prasiskintų kelią ir nesusidurtų su kitais.

Jeigu žiūrėsite į tašką, kurį norite pasiekti, žmonės nesąmoningai pasitrauks ir jus praleis.

kiek bitcoin šiandien visų rūšių internetinių pajamų sąrašas

Jeigu norite, kad kas nors padėtų jums nunešti nešulį, duokite jį pašnekovui per pokalbį. Dauguma žmonių kalbėdamiesi kreipia dėmesį į pašnekovo žodžius, o ne į veiksmus.

Jeigu intensyvaus pašnekesio metu įteiksite pašnekovui paketą, jis paims jį instinktyviai. Po to jums reikės tik paėjėti į reikiamą pusę nesustabdant pokalbio. Net pastebėjęs nešulį, žmogus veikiau padės jums, nei nutrauks pokalbį frazės viduryje.

pasirinkimo mechanizmas

Jeigu norite sužinoti, ar kas nors jus stebi, nusižiovaukite. Jeigu kitas triukų variantai žiūri į jus, jis iškart atsakys žiovuliu, nesąmoningai kopijuodamas jūsų veiksmus.

10 tikrai veiksmingų psichologinių triukų

Reklama 5. Jeigu norite paskatinti žmogų priimti konkretų sprendimą, leiskite jam pasirinkti jį iš kelių variantų. Pavyzdžiui, užuot klausę, ar norės vakarienei daržovių garnyro, paklauskite, ką jam patiekti: morkų ar kopūstų. Tai suteiks pašnekovui jausmą, kad jis kontroliuoja situaciją ir kad sprendimą priėmė jis.

21 žmogus papasakojo apie pamėgtus psichologinius triukus, kurie padeda sutaupyti nemažai laiko

Jeigu norite, kad pašnekovas laikytų jus geru triukų variantai, persakykite jam jo žodžius. Tik būkite atsargūs su šia taktika. Nereikia labai tiksliai pakartoti jo žodžių, kitaip jis nuspręs, kad šaipotės iš jo.

Jeigu jūsų galvoje įstrigo dainelė, padainuokite ją nuo pradžios iki galo.

VISA TIESA APIE PRISITRAUKIMUS / Pamoka #9

Pasirodo, išmesti iš galvos dainelę bus sunkiau, jeigu protas laikys ją neužbaigta. Reklama 8.

dvejetainių opcijų diagramų strategijos nuotolinės papildomos pajamos

Jeigu norite, kad kas nors sutiktų su triukų variantai požiūriu, linksėkite galva jį aiškindami. Veikiausiai jūsų klausytojas anksčiau ar vėliau pradės jus kopijuoti.

Dešimt veiksmingų psichologinių triukų

Kadangi jis jau linksėjo jūsų klausydamas, tai bus nusiteikęs jums pritarti. Be to, trumpi linktelėjimai yra požymis žmogaus, kuriuo galima pasitikėti, taip pat patvirtina jūsų tikrumą dėl savo nuomonės.

Jo eksperimentai parodė — sprendimus priimame anksčiau, nei mūsų sąmonė spėja juos apdoroti. Jei įdėmiai su kuo nors kalbate, o pokalbio metu paduodate pašnekovui kokį nors daiktą, gana dažnai žmonės paima tą daiktą. Nesvarbu, ar tai knyga, ar rašiklis ar apelsinas. Neįsivaizduoju, ar šis fenomenas kaip nors vadinamas psichologų, jį pasitelkus galima iškrėsti smagių pokštų. Aš elgiuosi priešingai.

Dėl tos pačios priežasties venkite sukioti triukų variantai į šalis. Jeigu norite padaryti gerą įspūdį naujam žmogui, susišildykite delnus prieš spausdami jam ranką. Šiltos rankos veikia kitą raminamai, o šaltos — verčia pasijusti nejaukiai ir būti atsargiems. Jeigu norite, kad žmonės patikėtų jūsų patarimų vertingumu, pasakykite, kad to jus išmokė motina, tėvas ar močiutė.

kaip užsidirbti pinigų per kelias minutes brokeriųpasitarimų tarnybų apžvalgos

Žmonės kur kas rimčiau žiūri į patarimus, gautus iš vyresnės kartos, ypač iš pagarbos vertų asmenų.