Vaikinas prekiauja, Aštuoniolikmetis Kaune prekiavo narkotikais? | chopard.lt


Šis neseniai pilnametystės sulaukęs asmuo įkliuvo kovo osios naktį Savanorių prospekte patruliavusiems Kauno policijos patruliams.

vaikinas prekiauja užsidirbti pinigų iš nuorodų

Jų dėmesį apie pusę keturių nakties patraukė automobilis "Mercedes Benz". Jame sėdėjo vaikinukas, vaikinas prekiauja elgesys vaikinas prekiauja pat atrodė įtartinas.

dvejetainiai variantai runet

Be to, automobilis buvo ne jo. Vėliau išsiaiškinta, kad jis — ir ne šio vaikino šeimos narių. Be to, pas jaunuolį rasta 16 polietileninių maišelių su augalinės kilmės medžiaga ir vienas — su keturiomis raudonos spalvos tabletėmis.

vaikinas prekiauja investuojant į kriptovaliutas ten, kur moka

Įtariama, kad tai narkotikai. Tačiau per kratą jo namuose V. Krėvės prospekte buvo aptikti dar 64 polietileniniai maišeliai su augalinės kilmės medžiaga bei vienas — su gelsvos spalvos medžiaga, kuri, kaip įtariama, taip pat yra narkotikai.

AIŠKINAM: Koronavirusas (I)

Per kratą paimtos ir dvi elektroninės svarstyklės bei devyni mobiliojo ryšio telefonai. Iki šiol policijos akiratyje nebuvęs metis uždarytas į areštinę.

nyse brokeriai su minimaliu įnašu

Tačiau neatmetama, kad netrukus ten turėtų atsidurti ir galimai daugiau su šiais radiniais susijusių asmenų. Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis gresia laisvės atėmimas nuo dvejų iki aštuonerių metų.

Man aštuoniolika, mano vaikinui dvidešimt vieneri. Gyvenam abu su savo tėvais, aš mokausi jis ne, be abejo nedirba. Negaliu susitvarkyti su jo narkotikų vartojimu. Aš bandžiau kalbėtis su juo, klausiau ar jam nuo to geriau.

Tiek už jų laikymą, tiek už prekybą šiomis medžiagomis baudžiamoji atsakomybė gresia asmenims nuo šešiolikos metų.