Nulinės kriptovaliutos


Pradžia   »  Katasonovas: Bitkoinas — JAV spectarnybų įrankis prasčiokų apiplėšimui Katasonovas: Bitkoinas — JAV spectarnybų įrankis prasčiokų apiplėšimui24 rugsėjo, kategorija Metodologija 11 komentarų peržiūrų 1  Spausdinti šį Įrašą Sarmatai Valentinas Katasonovas Apie tai, kodėl rusų valdžia nesiruošia kovoti su virtualiomis valiutomis Kriptovaliutų tema užtvindė pasaulinę informacinę nulinės kriptovaliutos. Kriptovaliutos — sąvoka, iki šiol neturinti aiškaus apibrėžimo.

dvejetainių opcijų peržiūros forumas satoshi nakamoto straipsnis apie bitcoin

Jie gali būti sukuriami, kaip mums praneša ekspertai, visų norinčių, kurie nulinės kriptovaliutos minimalius įgūdžius dirbti kompiuteriu. Vienu žodžiu, kriptovaliutos, jų nuomone, — laisvės įgijimo priemonė ir tikros demokratijos kūrėjos. Šiandien pasaulyje, tikint ekspertų išvadomis, yra apie kriptovaliutų rūšių.

Visokios kriptovaliutos ir svaigstantys apie jas veikėjai mane jau ima daknisinėti.

Labiausiai žinoma kriptovaliuta — bitkoinas, kurio emisija laida prasidėjo metais. Mes nulinės kriptovaliutos apie tai susimąstome, kad gyvename neurolingvistinio programavimo epochoje. Tie, kurie šiandieną aktyviai veržiasi nulinės kriptovaliutos pasaulinę valdžią, naudoja neurolingvistinį programavimą tam, kad formuotų visuomenės sąmonę reikiama jiems kryptimi. Daroma tai naudojantis MIP resursais, švietimo sistema, kultūros institucijose kuriant naujus žodžius, kuriuose iškreipta ar apversta forma atsispindi mūsų pasaulio realijos.

Katasonovas: Bitkoinas – JAV spectarnybų įrankis prasčiokų apiplėšimui

Visų pirma, nežiūrint į slaptą ir uždarą kriptovaliutų pasaulį, jos dalyviai bendrauja su įprastu valiutų ir prekių pasauliu labiausiai su valiutų, — prekės kriptovaliutų pasaulio dalyvius domina mažiausiai; su išimtimi, pvz.

Egzistuoja specialūs įėjimo ir nulinės kriptovaliutos kanalai koridoriaisujungiantys du pasaulius. Per perėjimą į ten ar iš ten labai panorėjus galima dvejetainiai opcionai odesoje tuos skaitmeninio valiutų pasaulio gyventojus, kurie naiviai mano, kad jie ten nulinės kriptovaliutos visiškai anonimiškai.

Bet svarbiausia: kriptovaliutos — ne pinigai. Pinigų apibūdinimų yra daug. Tačiau visais atvejais pabrėžiami niuansai, kad pinigai — prekių ir paslaugų matas.

broker opton atsiliepimų forumas uab melkom prekyba

Idealiu atveju centrinis bankas turėtų kontroliuoti cirkuliuojančių ekonomikoje piniginių ženklų masę, derindamas su prekių mase, tuo pačiu, palaikydamas piniginių ženklų perkamąją galią.

Kainos matas — pagrindinis pinigų bruožas kaip prekinių, taip ir fiduciarinių ir jų funkcija.

  • Kriptovaliutos nėra burbulas, iš tiesų, tradiciniai pinigai yra nieko verti
  • Didelių kriptovaliutų kiekių panaikinimas
  • Dvejetainiai parinktys vaizdo paslaptis
  • Kriptovaliutos? Piramidės. | Rokiškis Rabinovičius
  • Tačiau šiandien kriptovaliutos nebėra vien tik skaitmeninės vertės nusakymo priemonė — tai platforma globalių decentralizuotų programų, interneto ateitis, arba Web 3.
  • Maksimalus prekyboje

Kitos funkcijos — mainų priemonė, apmokėjimo priemonė, kaupimo priemonė. O kalbant apie bitkoinus, akivaizdžiai matome, jog su kriptovaliutomis negalime atlikti prekių kainos reguliavimo funkcijos. Dar dabartinio dešimtmečio pradžioje, bitkoino kursas JAV dolerio atžvilgiu jau buvo keleto dešimčių prie vienio dydžio. Šių metų gegužę, pirmą kartą buvo pasiekta dolerių riba. Paskutinis rekordas buvo pasiektas metų birželį, kai bitkoinas pasiekė dolerių ribą. Klausimas: kaip galima naudoti bitkoiną, kaip kainos reguliavimo matą prie tokio kosminio jo kurso kitimo greičio JAV dolerio ir kitų oficialių valiutų nulinės kriptovaliutos Padėtį dar labiau apsunkina tai, kad kriptovaliutų biržose ir kitose aikštelėse, kur sukasi privačios skaitmeninės valiutos, dienos bėgyje gali vykti ženklūs keitimo kurso pakilimai ir kritimai.

Šių metų nulinės kriptovaliutos aukcionų aikštelėse vyko tikra pasiutpolkė.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

To pačio bitkoino kursas per parą galėjo pasiekti ar nukristi dolerių. Kartais kritimas vykdavo keletą dienų ar savaičių. Jeigu šių metų birželį, kaip jau buvo minėta, bitkoino kursas pasiekė dolerių ribą, tai liepą įvyko kritimas iki dolerių.

Nepastovumas kriptovaliutų pasaulyje nepalyginamai aukštesnis, nei įprastų valiutų pasaulyje — JAV doleris, euras, svaras sterlingas, japoniška jena ir t. Ir reikalas ne tik tame, kad paprastai valiutos kurso reguliavimu užsiima tam tikra prasme centriniai bankai FRS, ECB, Anglijos bankas, Japonijos bankas ir kiti.

Bet esmė dar ir tame, kad tikrų pinigų valiutų pasaulis tiesiogiai susietas su prekių pasauliu. Prekių masė yra tas stabilizatorius, kuris neleidžia net labiausiai nulinės kriptovaliutos spekuliantams įsiūbuoti valiutų kursus iki begalybės.

nulinės kriptovaliutos pamm sąskaita mmp

Kitas reikalas — kriptovaliutos. Jos kaip uždaras pasaulis, kurį su realiu materialių gėrybių pasauliu jungia tik nulinės kriptovaliutos siauri koridoriai. Prekinio stabilizatoriaus mechanizmas čia neveikia. Visi tie projektai subliuško. Vienu atveju, kaip išaiškėjo, jokio padengimo auksu iš viso nebuvo, tai buvo tik aferos ir akių dūmimas publikai.

Kitais atvejais padengimas auksu buvo, bet kažkam labai nulinės kriptovaliutos, kad pasirodytų auksinės kriptovaliutos su tvaria nulinės kriptovaliutos galia. Kai sakoma, kad kriptovaliutos neturi prekinio materialaus padengimo, turima omenyje, kad ne tik privatus skaitmeninės valiutos emitentas nesuteikia jai nulinės kriptovaliutos vertės, bet ir ši privati skaitmeninė valiuta neturi jokio sąlyčio su prekių pasauliu.

Retais atvejais ji gali turėti sąlyčio taškus per kitas finansines platformas ir specialias biržas. Dar labiau idealesnės schemos spekuliantams ir aferistams sugalvoti neįmanoma. Viliuosi, kad to, kas buvo pasakyta, pakaks tam, kad galima būtų padaryti akivaizdžias išvadas: kriptovaliutos ne pinigai.

nulinės kriptovaliutos dvejetainių opcijų paskirstymas

O kas tai? Jeigu kalbėtume apie bitkoinus, tai pagrindiniu šios kriptovaliutos laikytoju turėtoju laikomas Satoši Nakamoto. Jo niekas nematė akyse. Ekspertų nuomone, už mistinio projekto autoriaus ir mainerio figūros stovi amerikiečių spectarnybos. Ten vyko aktyvus narkotikų pardavimas su bitkoinų pagalba. Į kur aš vedu? Bitkoinų atveju — amerikiečių spectarnybos.

Realių pinigų pasaulyje viską valdo centrinis bankas.

Bitcoin piniginė - kur saugiai laikyti bitcoin? Kuri kriptovaliutos piniginė geriausia?

Bet svarbiausia, kad būtent jo rankose randasi kriptovaliutų kurso valdymas. Ir taip. Kriptovaliutos — ne pinigai. Stebina, kodėl šia tema taip domisi mūsų Rusijos pinigų valdžia. Aš turiu omenyje Centrinį banką ir Finansų ministeriją. Narkotikus išskyrus atskirus atvejus naudojant medicinos tikslais reikia tiesiog uždrausti, o tuos, kurie dalyvauja jų gamyboje, platinime ir vartojime — griežtai bausti.

kokios parinktys gali uždirbti apžvalgas

Matomai, mūsų pinigų nulinės kriptovaliutos nusprendė imti pavyzdį iš vakarietiškų kolegų: pinigų valdžios daugelio Europos šalyse sukūrė ar kuria darbo su kriptovaliutomis taisykles bankams, biržoms, prekybos įstaigoms, paprastiems piliečiams ir t.

Bet tai juk Europa. Nulinės kriptovaliutos tai vienas ir tas pats. Kriptovaliutas reikia uždrausti.

Kriptovaliutos nėra burbulas, iš tiesų, tradiciniai pinigai yra nieko verti

Ir kova prieš jų naudojimą turi užsiimti ne Centrinis bankas, ir ne Finansų ministerija. Jie turi nulinės kriptovaliutos pinigais. Visų pirma, Vidaus reikalų ministerija, policija. Vėlgi, galiu pravesti analogiją su narkotikais. Kaip efektyviai, aš nesiimu diskutuoti. Tik pažymėsiu, jog praeitais metais buvo priimtas sprendimas nulinės kriptovaliutos restruktūrizuoti, ir situacija šalyje su narkotikais tapo grėsminga.

Kalbant apie būtinumą šalyje uždrausti kriptovaliutas, galiu pateikti dar vieną pavyzdį. TSRS laikais, kaip žinoma, užsienio valiutos apyvarta ir netgi jos laikymas buvo draudžiamas. Rusijos Federacijos Baudžiamojo kodekso 88 straipsnis nustatė nulinės kriptovaliutos griežtą atsakomybę už taisyklių pažeidimus kalbant apie valiutines operacijas.

O tai jau — pusė pralaimėjimo.

Bitcoin istorija

Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame. Nulinės kriptovaliutos naujienlaiškį per Google FeedBurner Naujienos iš interneto.

nulinės kriptovaliutos