Pasirinkimo biblioteka


Bevardė biblioteka laukia krikštynų

Kaip atlikti paiešką elektroniniame kataloge? Nebūtina pildyti visų paieškos laukelių. Jei yra pasirinkimo biblioteka leidinio antraštė, rašyti ją laukelyje Antraštė. Jei antraštė ilga, rašyti pasirinkimo biblioteka jos pradžią arba tik tą antraštės dalį, kuri žinoma tiksliai tuomet iš slenkančios juostos pasirinkti eilutę Visi žodžiai.

Spausti Ieškoti. Jei yra žinomas autorius, galima pildyti laukelį Asmenvardis. Pirmiausia reikia rašyti pavardę, paskui vardą, arba tik pavardę.

dabartinė kriptovaliuta

Galima pasinaudoti autorių baze langelis su daugtaškiu. Ieškant rusiškų leidinių, galima rašyti rusiškomis arba lietuviškomis raidėmis. Kaip užsisakyti leidinį?

Bendrinti nuotraukas su partneriu

Atlikus dokumentų paiešką, ekrane pasirodo leidinio įrašas arba leidinių sąrašas. Pasirinkimo biblioteka pažymėti kvadratėlius šalia leidinių, kuriuos norima užsisakyti. Tada spausti dešinėje lango pusėje esantį mygtuką Užsakyti. Vėliau užpildomi atsidarę langeliai Skaitytojo pažymėjimo numeris ir Slaptažodis slaptažodis yra skaitytojo pavardė lietuviškomis raidėmis; vėliau slaptažodį galima pasikeisti.

Spaudžiamas mygtukas Registruotis. Užsakymo datos eilutėje reikia pasirinkti datą, kada planuojama ateiti į pasirinkimo biblioteka atsiimti leidinių. Lentelėje Egzempliorių duomenys, grafoje Užsakyti pažymima biblioteka, iš kurios užsakomas leidinys.

Spausti mygtuką Užsakyti. Užsakytą leidinį galima atsiimti iki pasirinkimo biblioteka, kuriai jis buvo užsakytas, darbo laiko pabaigos. Neatsiėmus leidinio, jis grąžinamas atgal į fondą ir kitą kartą turės būti užsakomas iš naujo. Kaip pratęsti naudojimosi leidiniais terminą? Pasirinkimo biblioteka prisijungti prie bibliotekos interneto svetainės. Jos kairėje pusėje susirasti nuorodą Leidinio paieška elektroniniame pasirinkimo biblioteka.

lengvas kriptovaliutų uždarbis

Ją paspaudus atsidarys katalogo svetainė. Pasirinkti meniu punktą Mano sritis viršuje. Įrašyti prašomus duomenis: Skaitytojo pažymėjimo numeris ir Slaptažodis slaptažodis yra skaitytojo pavardė lietuviškomis raidėmis. Ekrane pasirodo užsakytų leidinių sąrašas. Prie leidinio, kurio užsakymą skaitytojas nori pratęsti, spausti mygtuką Pratęsti ši paslauga pasirinkimo biblioteka, jei išnaudotas leidinio pratęsimo limitas.

Atsidariusiame lange pažymėti datą, iki kada bus naudojamas leidinys. Spausti Pratęsti. Į skaitytojo elektroninį paštą iš bibliotekos atėjus laiškui su priminimu grąžinti leidinį, leidinio laikymo terminą galima pratęsti tiesiai per laiške pateiktą nuorodą.

Ją paspaudus matomas skaitytojui išduotų leidinių sąrašas. Norint pratęsti grąžinimo terminą, spausti mygtuką Pratęsti. Gavus laišką — raginimą grąžinti leidinį, jį privaloma grąžinti, pasirinkimo biblioteka pratęsti savarankiškai jau nebegalima.

  • Dvejetainis ar turbo variantas
  • Savaitės mėnesio metų parinktys
  • Vaivorykštės variantas kas tai yra
  • „Mano pasirinkimas - gyventi ir egzistuoti“ - Panevėžio rajono savivaldybės viešoji biblioteka
  • Apie biblioteką – Alytaus rajono viešoji biblioteka

Mygtuko Pratęsti nebus, jei leidinys ką tik paimtas arba grąžinimo terminas jau praėjęs. Tokiu atveju reikia kreiptis į biblioteką, iš kurios buvo pasiskolintas leidinys.

„Google“ nuotraukų bibliotekos bendrinimas su partneriu

Kaip rezervuoti leidinį? Elektroniniame kataloge suradus reikiamą leidinį ir spustelėjus mygtuką Užsakyti, atsidaro lentelė Egzempliorių duomenys.

Įveskite arba pasirinkite el. Pasirinkite nuotraukas, kurias norite pridėti prie savo partnerio paskyros. Visos nuotraukos: galite bendrinti visas nuotraukas. Konkrečių žmonių nuotraukos: galite pasirinkti vieną arba kelias norimas bendrinti veidų grupes. Bus bendrinamos visos nuotraukos, kurios atitinka pasirinktas veidų grupes.

Pasirinkimo biblioteka Rezervuoti reikia pažymėti biblioteką, iš kurios norima atsiimti leidinį. Nurodyti datą, iki kada rezervavimas aktualus, bei savo el. Skaitytojas turi pasitikrinti, ar jo pašto dėžutė neperpildyta, ar adresas nurodytas teisingai.

Spausti mygtuką Rezervuoti. Kai rezervuota knyga bus paruošta skolinti skaitytojui, į el. Kaip panaikinti nereikalingą užsakymą? Elektroniniame kataloge reikia pasirinkti kortelę Mano sritis. Prie leidinio, pasirinkimo biblioteka užsakymas reikalingas atšaukti, paspausti mygtuką Panaikinti. Tačiau tai galima padaryti tik tuo atveju, jei užsakymas nėra priimtas, o tik pateiktas. Ką daryti pavėlavus grąžinti ar praradus leidinį?

ar galiu užsidirbti pinigų internete

Laiku negrąžinus leidinių imami delspinigiai. Delspinigiai pradedami skaičiuoti kitą bibliotekos darbo dieną, pasibaigus knygos išdavimo terminui. Grąžinus leidinius, bet nesumokėjus delspinigių, kiti leidiniai į namus neskolinami.

pasirinkimo biblioteka demo sąskaitos nėra depozito dvejetainės parinktys

Skaitytojui, neturinčiam 16 metų ir pavėlavusiam grąžinti leidinius gali būti skiriama bauda — laikinai priklausomai nuo to, kiek laiko leidinys negražintas, bet ne ilgiau kaip 6 mėn. Jeigu pasiskolinto leidinio grąžinti negalima pamestas, sugadintas ar pan. Ką daryti praradus skaitytojo pažymėjimą? Kuo skubiau apie tai informuoti bibliotekos darbuotojus telefonu, el.

Laura Rimkutė. KUO BŪTI. Kaip pasirinkti specialybę?

Atsakomybė už skaitytojo vardu paimtus, bet negrąžintus ar sugadintus leidinius tenka jam pačiam.